Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 1973736, z dnia 11-05-2018

Klient portalu Praca.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Doradztwo ubezpieczeniowo-inwestycyjne
  • Pozyskiwanie oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Aktywna sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych
  • Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

Wymagania

  • Min. Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu własnego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne dochody (praca na własnych zasadach)
  • Realna możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Work-life balance (sam wyznaczasz swoje godziny pracy)
  • Współpraca z profesjonalistami
  • Fajna atmosfera w międzynarodowym środowisku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-klienta_1973736.html