Przejdź do treści

Praca: Doradca Techniczno-Handlowy

Ogłoszenie numer: 2037762, z dnia 02-08-2018

W związku z rozwojem firmy o grupę produktów związanych z montażem stolarki okiennej w strefie docieplenia firma Marbet Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Rejon pracy: cała Polska

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, wykonawcami, biurami projektowymi i architektami,
  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane,
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych,
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii,
  • prowadzenie praktycznych szkoleń technicznych i produktowych,
  • uczestnictwo w procesie realizacji zgłoszeń reklamacyjnych, przygotowywanie rekomendacji do działy technicznego spółki,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej/stolarki okiennej,
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub bazowa wiedza techniczna poparta doświadczeniem zawodowym,
  • duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,
  • pozytywne nastawienie do pracy, zorientowanie na sukces i wynik,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia wystąpień przed grupa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe plus system premiowy),
  • niezbędne nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer
  • szkolenia wewnętrzne (produ(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-techniczno-handlowy_2037762.html