Przejdź do treści

Praca: Doradca Techniczno - Handlowy

Doradca Techniczno - Handlowy
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

IDEA PV sp. z o.o.

Zdobądź współpracę, która da Ci zawodową satysfakcję. Dołącz do naszego zespołu.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy szukamy specjalisty.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów, magazynów energii, ładowarek samochodowych.

Jesteśmy zwycięzcami prestiżowego konkursu "Firma Roku 2020 " oraz otrzymaliśmy nominacje do tytułu "Made in Poland 2021" .

Dzięki bezpośrednim kontraktom na wyłączność z czołowymi producentami, współpraca z nami zapewnia bezkonkurencyjną ofertę pod względem jakości oraz ceny na rynku OZE w Polsce.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym, rolnym osiągnąć niezależność energetyczną. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem:

www.ideapv.pl

Opis stanowiska:
  • Reprezentowaniem firmy w kontaktach z klientem,
  • Współpracą z innymi działami w firmie,
  • Sporządzaniem ofert techniczno-handlowych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
Oczekujemy od ciebie:
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysokiego poziomu zaangażowania w pracę, ambicji i pewności siebie,
  • Samodzielności i skuteczność w działaniu.
Oferujemy:
  • Współpracę na zasadzie B2B z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + nielimitowana prowizja,
  • Narzędzia pracy: samochód, karta paliwowa, telefon, komputer,
  • Leady,
  • System motywacyjny, konkursy sprzedażowe, karta multisport, prywatna opieka zdrowotna,
  • Wsparcie doświadczonego i kompetentnego zespołu.
Nasza specyfika pracy wygląda następująco:
  • Na bieżąco otrzymujesz listę kontaktów do osób zainteresowanych naszą ofertą ,do których trzeba zadzwonić, spotkać się w wygodnym terminie i przedstawić naszą propozycję. Twoje wyniki będą adekwatne do zaangażowania i starań włożonych w obsługę przekazanych klientów oraz poszukiwania własnych kontaktów.
  • prace wykonujesz z miejsca zamieszkania lub w stacjonarnym punkcie sprzedaży oraz podczas spotkań w domu u klienta
  • przedstawiasz atrakcyjną ofertę, produkty z oficjalnych źródeł, wyłączność na sprzedaż topowych paneli fotowoltaicznych. Współpraca z najlepszymi producentami dostępnymi w Polsce. Łącznie kilka tysięcy wykonanych instalacji w całym kraju, w tym zadowoleni klienci w prawie każdym mieście w okolicy Kępna.
  • dajemy możliwość uczestniczenia w pilotażowych ogólnokrajowych projektach,
  • Nie wymagamy doświadczenia w branży , osoby zdecydowane otrzymają niezbędne szkolenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy ,a najbardziej ambitne osoby mogą liczyć na szybki awans,
  • Nasza atmosfera w pracy jest doskonała, wszyscy są chętni do pomocy i udzielenia potrzebnych odpowiedzi,
  • Jest to samodzielna praca, w godzinach i sposobie zorganizowanych przez siebie, nie koliduje z innymi zajęciami.

Jeżeli czujesz że jesteś odpowiednią osobą, praca będzie dla Ciebie satysfakcjonująca i to właśnie z Tobą powinniśmy nawiązać współpracę wyślij swoją aplikację lub zadzwoń 699-606-060

ideapv.pl/