Przejdź do treści

Praca: Doradca Techniczno-Handlowy

Stabilna firma z branży narzędziowej - narzędzia skrawające o ugruntowanej pozycji na rynku,

w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Opis stanowiska
  • kontakt pośredni oraz bezpośredni z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowanie ofert oraz prezentacja produktów naszej firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych produktów firmy.
Wymagania
  • znajomość branży obróbka skrawaniem,
  • doświadczenie na danym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji,
  • samodzielność i kreatywność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • dużą swobodę działania,
  • narzędzia do pracy (samochód, telefon komórkowy),
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą,
  • pracę w zgranym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia.