Przejdź do treści

Praca: Doradca Techniczno – Projektowy Sieci Zewnętrzne

Perfect Consulting - Rekrutacja – Szkolenia – Coaching - od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, partnerstwo.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca Techniczno – Projektowy Sieci Zewnętrzne
Nr ref.: 119/07/2018
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie i opolskie

Zakres obowiązków:
  • współpraca z inwestorami, biurami projektowymi w zakresie promocji rozwiązań technicznych producenta
  • budowanie dobrych relacji z inwestorami –   kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • doradztwo i wsparcie techniczne z zakresu oferty producenta
  • organizowanie i prowadzenie prezentacji produktowych
  • realizacja strategii i planów sprzedażowych w regionie
  • współudział w akcjach marketingowych i szkoleniach
  • współpraca ze strukturami handlowymi w regionie
  • monitorowanie rynku inwestycji
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe (z zakresu inżynierii sanitarnej będzie dodatkowym atutem).
  • doświadczenia w kontaktach z biurami projektowymi i projektantami,
  • dobrej znajomości branży wodno-kanalizacyjnej
  • silnej motywacji i determinacji w dążeniu do założonego celu,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności,
  • zdolności handlowych i negocjacyjnych,
  • znajomości rynku,
  • praktycznej znajomość obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-techniczno-projektowy-sieci-zewnetrzne_2024774.html
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Perfect Consulting posiada certyfikat Ministra Gospodarki Pracy Polityki Społecznej w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).