Przejdź do treści

Praca: Doradca Techniczny - Handlowiec - Fakturzysta

Ogłoszenie numer: 2023279, z dnia 16-07-2018

Klient portalu Praca.pl

Firma istnieje ood 2002 roku i stabilnie utrzymuje swój poziom na rynku. Zajmujemy się kompleksowa obsługa inwestycji i projektów budowlanych pod kontem specjalistycznych materiałów.

Doradca Techniczny - Handlowiec - Fakturzysta

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • obsługa biurowo-księgowa dokumentów będących w obrocie firmy FZ, PZ, MM , Wz, FS
  • raportowanie i wykonywanie rejestrów, zestawień, inwentaryzacji sprzedażowych i magazynowych
  • nadzorowanie zobowiązań i windykacja należności
  • obsługa inwestycji
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżący kontakt z kontrahentami i utrzymywanie pozytywnych relacji (ofertowanie)
  • udział w negocjacjach  warunków kontraktów
  • kontakt i obsługa relacji z dostawcami i partnerami

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie w wykonywane działania
  • umiejętności interpersonalne
  • dbałość o jakość podejmowanych działań
  • umiejętność obsługi komputera ze wskazaniem na księgowo magazynowe programy

Oferujemy

  • dynamiczną i ambitną pracę w zgranym Zespole
  • dużą samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań
  • pięciodniowy tydzień pracy  w godzinach od 8-16
  • zadowalające wynagrodzenie za pracę.
  • ugruntowane zatrudnienie i  rozwoju
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-techniczny-handlowiec-fakturzysta_2023279.html