Przejdź do treści

Praca: Doradca Ubezpieczeniowy

Szukasz zmiany na... Życie?
Zostań doradcą PZU Życie!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Doradca Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Szklarska Poręba, Kamienna Góra, Wałbrzych, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Kłodzko, Lewin Kłodzki, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Milicz, Oleśnica, Bierutów, Wrocław, Góra (pow. górowski), Wąsosz
Nr referencyjny: Z/DU/03/2018

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów biznesowych i indywidualnych;
  • Obsługa przydzielonego portfela klientów
  • Poszukiwanie nowych  klientów, pozyskiwanie referencji;
  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia);
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok;
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych;
  • Umiejętność pracy z portfelem klientów;
  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym;
  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe;
  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – stałe wynagrodzenie;
  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne;
  • Portfel klientów;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy;
  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-ubezpieczeniowy_1943521.html
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PZU SA oraz PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 24, do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.