Przejdź do treści

Praca: Doradca Zawodowy

Ogłoszenie numer: 8878141, z dnia 2024-04-05

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Doradca Zawodowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kompleksowe doradztwo zawodowe dla osób poszukujących pracy
  • Udzielanie wsparcia z zakresu aktywizacji zawodowej
  • Pomoc osobom bezrobotnym w rozmowach z pracodawcą, sprawdzaniu dokumentów
  • Kontaktowanie się oraz przygotowywanie deklaracji współpracy Centrum Integracji Cudzoziemców z konkretnymi pracodawcami, urzędami pracy, firmami pośredniczącymi
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie wymagań RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding i BHP

Wymagania

  • Umiejętności doradcze, w tym diagnozowanie potrzeb zawodowych Cudzoziemców
  • Znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii lub podobnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy

  • Umowę w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki
  • Możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Otwartość na inicjatywy
  • Pakiet well-being (dofinansowanie karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer służbowy, telefon)
  • Kursy, szkolenia, spotkania integracyjne