Przejdź do treści

Praca: Dyrektor Ekonomiczny

www.grupadgp.pl

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Dyrektor Ekonomiczny
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: DGP/01/11/2020
Odpowiedni kandydat powinien:
  • posiadać kilkuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • dysponować wiedzą z zakresu finansów, prawa gospodarczego, rachunkowości, kontrolingu, budżetowania i analiz,
  • potrafić prognozować zjawiska gospodarcze, prawidłowo przeprowadzić analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa,
  • wiedzieć jak przeprowadzić analizę konkretnych problemów gospodarczych i zaproponować odpowiednie rozwiązania na poziomie operacyjnym,
  • posiadać czynne prawo jazdy kategorii B
Opis stanowiska:
  • kształtowanie i realizacja strategii ekonomicznej firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań ekonomicznych/finansowych oraz raportów,
  • weryfikacja i analiza nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • zarządzanie majątkiem firmy,
  • kontrola pracy pionu kontrolingu i zarządzania majątkiem,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • wdrażanie najlepszych praktyk w ramach tworzenia umów handlowych,
  • umiejętne zarządzanie ryzykiem oraz odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną,
  • bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych
Oferujemy:
  • objęcie odpowiedzialnego stanowiska w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy ciekawych projektach biznesowych,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz inne benefity pozapłacowe.