Przejdź do treści

Praca: Dyrektor IT/CIO – Software House Manager

Ogłoszenie numer: 2097993, z dnia 21-09-2018

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor IT/CIO – Software House Manager

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem IT – około 50 osób
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju oprogramowania produkcyjnego
  • Realizacji oraz udział w tworzeniu strategii misji, wizji rozwoju systemów
  • Poszukiwanie rozwiązań IT dla obszaru Back Office
  • Kierowanie projektami IT
  • Planowanie budżetu oraz zapewnienie zasobów niezbędnych do jego realizacji
  • Wsparcie obszaru sprzedaży w zakresie rozwiązań technologicznych
  • Wybór dostawców sprzętu oraz oprogramowania niezbędnego do realizacji celów biznesowych organizacji
  • Odpowiedzialność za wynik P&L podległego obszaru
  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu Spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane studia MBA lub podyplomowe z zakresu zarządzania lub IT
  • Znajomość nowoczesnych metodologii IT : ITIL, PRINCE2, IMPA, SCRUM, AGILE
  • Wymagane doświadczenie min. 7 lat w obszarze IT w tym minimum 5 lat w zarządzaniu ludźmi, znajomość procesu develompentu software
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia portfela złożonych projektów IT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Analityczne podejście,
  • Dokładność i odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów w formie B2B lub umowa o pracę

  • dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyki,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia lub współpracy.

  • praca stacjonarna w ciekawym środowisku zawodowym

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/dyrektor-it-cio-software-house-manager_2097993.html