Przejdź do treści

Praca: Dyrektor Operacyjny

Ogłoszenie numer: 2595506, z dnia 2019-08-06

MASTERFORM Spółka z o.o.

MASTERFORM Spółka z o.o. to polska firma z kilkudziesięcioletnią  historią, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej MANGATA. https://masterform.pl/

Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metalu  skrawaniem. Zatrudniamy ponad 200 osób.

Produkujemy bardzo zaawansowane technicznie  elementy dla  kluczowych klientów z branży  (przemysł maszynowy, automatyka, roboty przemysłowe, automotiv). Pracujemy zgodnie z normami IATF.

Dyrektor Operacyjny

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

Nasz kandydat to doświadczony manager współpracujący  z Zarządem w roli dyrektora operacyjnego.

Niezbędna jest przy tym znajomość branży i rynku - precyzyjna obróbka metalu metodą skrawania.

Kluczowe obowiązki to

  • zarządzanie działami produkcyjnymi  i wspierającymi (technologia, utrzymanie ruchu, logistka).
  • kreatywność  w organizacji produkcji z wykorzystaniem wszelkich dostępnych narzędzi (technicznych, informatycznych  i miękkich).
  • dbałość o relacje z  Pracownikami i zachowanie  niekorporacyjnego klimatu organizacyjnego.
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu.

Wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu licznymi zespołami produkcyjnymi,
  • wykształcenie wyższe, optymalnie techniczne,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji, nawiązywania i utrzymania kontaktów,
  • znajomość i umiejętność korzystania z nowoczesnych metod organizacji pracy dopasowywanych do specyfiki i wielkości przedsiębiorstwa,
  • zaawansowana znajomość zagadnień jakościowych w produkcji,
  • zdolność wykorzystania umiejętności  zespołu i przekonania go do proponowanych rozwiązań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • umiejętność posługiwania się językiem technicznym (tak po polsku, jak i w języku angielskim),
  • doświadczenie (potwierdzone osiągnięciami) w zarządzaniu przedsiębiorstwem lub obszarami i projektami (branża produkcyjna),
  • umiejętności organizowania pracy zespołu i zarządzania nim. Szczególną wagę przywiązujemy do umiejętności miękkich (niekorporacyjne metody działania), budowania relacji i dobrej atmosfery pracy.
  • doświadczenie w korzystaniu z zintegrowanego systemu zarządzania ERP (typu SAP), analizy pozyskiwanych danych,  proponowania zmian w działaniu systemu,
  • biegłość w wykorzystaniu   biurowych narzędzi informatycznych (także do  zdalnego zarządzania zespołem  pracowników i raportowania).
  • gotowość do opanowania informacji technicznych dotyczących naszego przedsiębiorstwa (maszyny, zdolności techniczne i technologiczne, opanowane procesy obróbcze).

Oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy, otwartość w relacjach, jasność wyznaczanych celów i perspektyw współpracy.
  • rynkowe wynagrodzenie z istotną premią. Umowa o pracę. Możliwa jest także wersja B2B. W perspektywie – możliwość wejścia w skład Zarządu.
  • samochód, mieszkanie służbowe (w przypadku pracy z innej lokalizacji), pakiet socjalny (z ubezpieczeniem medycznym na poziomie premium włącznie).
  • bardzo dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • możliwość stałych szkoleń i rozwoju - także z wykorzystaniem potencjału holdingu MANGATA (współpraca z innymi spółkami naszej grupy).