Przejdź do treści

Praca: Dyrektor zakładu

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Dyrektor zakładu
Miejsce pracy: Zawidów
Numer: StPr/21/0693
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie i organizacja zakładu produkcyjnego, odpowiedzialność za nowe wdrożenia i uruchomienia, pełny nadzór nad parkiem maszyn, pozyskiwanie nowych odbiorców oraz utrzymywanie z nimi współpracy i dobrych relacji; [Godzina zakończenia pracy] : 15:003 m-ce okres próbny, potem czas okreś. lub nieokr.; System wynagrodzenia : stała stawka miesięczna + premia + prowizja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: inicjatywa w działaniu

Wymagania inne:

pracowitość, zaradność, rzetelność, uczciwość, dobra organizacja pracy; zarządzanie pracownikami, znajomość branży (produkcja urządzeń transportowych dla przemysłu wydobywczego i górnictwa, m.in. krążników); język angielski - mile widziany

Miejsce pracy:

Zawidów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu