Przejdź do treści

Praca: Ekspert Finansowy

Grupa Open Finance skupia m.in. brandy: Open Finance, Home Broker, Open Brokers. Jesteśmy liderami na rynku w sektorze usług pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego. Nasze początki sięgają 2004 roku. Nasz zespół liczy ponad 4500 pracowników oraz współpracowników. Wartości jakie nam przyświecają to:profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek.

Ekspert Finansowy
Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Wrocław
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
  • obsługa klientów umówionych przez wewnętrzne Call Center,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami i Partnerami.
Oczekiwania:
  • komunikatywności i wysoka kultura osobista,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • umiejętności budowania relacji z klientami,
  • wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie zaocznym (preferowane
  • kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, nauki ścisłe),
  • zainteresowanie tematyką finansową,
  • zaangażowanie i nastawienie na sukces,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej instytucji finansowej,
  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz dodatkowe
  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
  • pełna wyzwań prace wśród najbardziej doświadczonych Ekspertów
  • Finansowych w Polsce,
  • prywatna opiekę medyczna oraz pakiet rekreacyjno-sportowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do języka angielskiego,
  • wsparcie marketingowe,
  • możliwość rozwoju i dalszych awansów u lidera rynku pośrednictwa finansowego.
Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o pracę. Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) kandydatów do pracy jest Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekruta- cyjnego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych według zamieszczonego wzoru lub zamieścić w dokumentach aplikacyjnych oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa.