Przejdź do treści

Praca: Elektromechanik / Elektryk

Ogłoszenie numer: 2512884, z dnia 2019-07-01

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" SP. Z O.O. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe. Cały zespół firmy pracuje z pasją, ceniąc bezpośredni kontakt z klientem, tak aby znaleźć jak najlepsze kompleksowe rozwiązania ogniotrwałe, od projektu do instalacji i serwisu. Razem możemy skutecznie konkurować na globalnym rynku. DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Elektromechanik / Elektryk

Miejsce pracy: dolnośląskie / Żarów

Opis stanowiska

  • Nadzór i kontrola szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych.
  • Zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego ruchu urządzeń i instalacji.
  • Przeprowadzanie przeglądów i robót konserwacyjnych.
  • Usuwanie awarii występujących podczas pracy urządzeń.
  • Kontrola pracy napędów elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie zawodowe o kierunku: elektromechanik, elektryk.
  • Doświadczenie zawodowe 1-2 lata na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1kV.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + premia.
  • Dofinansowane posiłki
  • Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.
  • Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów-bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe.