Przejdź do treści

Praca: Elektromonter

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Świebodzice, Wałbrzych, Świdnica
Nr ref.: ELE/WAL/0319
Obowiązki:
  • praca przy produkcji rozdzielnic elektrycznych,
  • realizacja zamówień zgodnie z dokumentacją techniczną.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne),
  • umiejętność interpretacji schematów obwodów elektrycznych,
  • umiejętność interpretacji rysunków technicznych,
  • doświadczenie przy montowaniu urządzeń elektrycznych,
  • doświadczenie przy produkcji rozdzielnic elektrycznych mile widziane,
  • wiedza z zakresu elektrotechniki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • miłą atmosferę w pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.