Przejdź do treści

Praca: Elektromonter

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2305518, z dnia 2019-02-26

PPHU VOSS

Firma P.P.H.U. VOSS oferuje precyzyjny montaż, demontaż i serwis regałów magazynowych wszystkich rodzajów oraz innych materiałów powierzonych przez klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację.
Wykonujemy montaż regałów paletowych wysokiego składowania {SILOS}: Radioshuttle, Pushback, regałów małego składowania - AKL, konstrukcji stalowych wjezdnych, przepływowych, regałów półkowych, dwupoziomowych, antresoli.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych m.in.:
  • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych
  • podłączenie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych
  • próby i pomiary elektryczne

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość rysunku technicznego
  • aktualne uprawnienia SEP
  • posiadanie wizy B1 lub B2 mile widziane
  • uprawnienia do pracy na wysokości mile widziana
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe i wózki widłowe
  • uprawnienia na elektromontera

Oferujemy

  • transport z Polski na miejsce pracy
  • dojazd do pracy w miejscu jej wykonywania
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki