Przejdź do treści

Praca: Elektryk - 337

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Elektryk - 337
Miejsce pracy: Jaworzyna Śląska
Numer: StPr/21/0797
OBOWIĄZKI:
-prace remontowe, rozpoznawanie i usuwanie awarii elektrycznych układów sterowania oraz automatyki w obszarze parku maszynowego - utrzymanie w należytm stanie technicznym maszyn oraz instalacji - zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne - raportowanie działań naprawczych - monitorowanie stanu na bieżąco części i podzespołów zamiennych - aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie zmian oraz napraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: techniczne

Wymagania inne:

doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, doświadczenie i wiedza w zakresie napraw i diagnostyki układów sterowania urządzeń przemysłowych, aktualne uprawnienia gr. 1 do 20 KV, mile widziane umiejętności i doświadczenie w zakresie przezwajania stojanów silników elektrycznych, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:

Jaworzyna Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy