Przejdź do treści

Praca: Elektryk / Automatyk

Ogłoszenie numer: 2642759, z dnia 2019-09-11

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej ( okolice Wrocławia ), do Działu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk / Automatyk

Miejsce pracy: dolnośląskie / Środa Śląska

Nr Ref.: EA/08/19

Opis stanowiska

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony elektrycznej i automatyki
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Usuwanie awarii elektrycznych w produkcji w ruchu ciągłym

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik)
  • Umiejętności naprawy maszyn i urządzeń
  • Biegłość w posługiwaniu się schematami elektrycznymi
  • Uprawnienia kwalifikacyjne E1 do 1 kV
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie IV-brygadowym
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie oraz sumienność

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych