Przejdź do treści

Praca: Elektryk - Automatyk

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej (okolice Wrocławia), do Działu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk - Automatyk
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: EA/09/20
Zadania:
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji linii produkcyjnych
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu, TPM
  • Usuwanie awarii elektrycznych w produkcji w ruchu ciągłym
  • Wsparcie Działu Robotyki i Programowania
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik)
  • Zdolności manualne - umiejętność naprawy maszyn i urządzeń
  • Biegłość w posługiwaniu się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi
  • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki
  • Uprawnienia kwalifikacyjne E1 do 1 kV
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie IV brygadowym
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie oraz sumienność
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk - Automatyk prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.