Przejdź do treści

Praca: Elektryk (utrzymanie ruchu)

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów. Firmę tworzy 8 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i zatrudniających około 500 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Elblągu, pozostałe oddziały zlokalizowane są we Wrocławiu, Kwidzynie, Olsztynie, Gdańsku, Dąbrowie Górniczej, Legnicy oraz Częstochowie.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk (utrzymanie ruchu)
Miejsce pracy: Legnica, Wrocław
Zadania:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,
  • przeglądy serwisowe, diagnostyka, naprawy,
  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń.
Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe o specjalności elektryk/elektromechanik,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii),
  • czynne prawo jazdy kat.B.
Kandydatom proponujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, bilety do kina),
  • przyjazną atmosferę pracy.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzania w każdym czasie.