Przejdź do treści

Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 4533236, z dnia 2021-05-18

Globimix Sp. z o.o. projektuje, produkuje, dostarcza i serwisuje urządzenia i ciągi technologiczne przeznaczone do produkcji wszelkiego rodzaju powłok. Firma zaopatruje rynek w sprawdzone rozwiązania techniczne w postaci mieszalników, disolwerów, pras, kadzi, zbiorników magazynowych i kompletnych rozwiązań przeznaczonych do wytwarzania farb, lakierów, tynków, folii, pigmentów i innego rodzaju powłok.

Elektryk

Miejsce pracy: dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska

  • montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych,
  • wsparcie przy prefabrykacji maszyn,
  • diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja,
  • naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • prowadzenie prac montażowych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • dostęp do szkoleń,
  • dostęp do pakietu benefitów.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN