Przejdź do treści

Praca: Elektryk/Elektromechanik (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk/Elektromechanik (m/k)
Miejsce pracy: Lubań
Nr ref.: EM/LUB/1217
Obowiązki:
  • utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu,
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn, usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn oraz urządzeń i instalacji.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka),
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • możliwość dynamicznego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • bezpłatne dojazdy do pracy,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/elektryk-elektromechanik-m-k_1874576.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.