Przejdź do treści

Praca: Fizjoterapeuta

Ogłoszenie numer: 2155438, z dnia 2018-11-14

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r.

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
  • konsultacje
  • prowadzenie zajęć aerobiku, aqua aerobiku
  • doraźna pomoc w recepcji resortu
  • praca w Jarosławcu (zachodniopomorskie)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe mgr
  • numer prawa wykonywania zawodu
  • komunikatywność
  • opanowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki
  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortum.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy.