Przejdź do treści

Praca: Fizjoterapeuta

Ogłoszenie numer: 2486760, z dnia 2019-06-07

JESTEŚ FIZJOTERAPEUTĄ? LUBISZ SWÓJ ZAWÓD, KOCHASZ DZIECI.

Jeśli czujesz, że każdego dnia w szalonym pędzie umyka Ci radość życia, a codzienność możesz streścić w 3 słowach: sen, praca, jedzenie - to mamy dobrą wiadomość.
Pracując w naszym Centrum możesz to zmienić!
Propagujemy zdrowy styl - slow life.
Cenimy sobie życie, czyste środowisko oraz jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce z najczystszym powietrzem, gdzie żyjemy.
Tworzymy Centrum Rehabilitacji „MARZENIA” - ośrodek rehabilitacji dla dzieci i młodzieży.
Jesteśmy jedną z najnowocześniej wyposażonych placówek rehabilitacji w Polsce
Dla nas dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną, więc dbamy o atmosferę w której pracujemy kwalifikacje oraz umiejętności naszego personelu.

Miejsce pracy: Niedrzwica k. Gołdapi w woj.  Warmińsko-Mazurskim

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Samodzielna praca na stanowisku fizjoterapeuty dla NIEJ dla NIEGO lub PARY.
  • Ośrodek znajduje się w woj Warmińsko-Mazurskim (Niedrzwica k. Gołdapi).

Wymagania

Zapraszamy:

  • Osoby które ukończyły studia magisterskie lub licencjackie o profilu rehabilitacja.
  • Oczekujemy zaangażowania, obowiązkowości, komunikatywność i kultury osobistej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi.
  • Kursy, szkolenia zawodowe (NDT Bobath, PNF, inne).
  • Znajomość języków obcych (angielski, rosyjski, francuski, bułgarski).
  • Kreatywność, chęć rozwoju zawodowego.

Jeżeli:

  • Lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą.
  • Chcesz spokojnie żyć i pracować w godnych warunkach w najczystszym i malowniczym regionie Polski.
  • Szukasz ciekawej i ambitnej pracy w rozwijającym się ośrodku rehabilitacji, o dobrej renomie z najnowocześniejszym wyposażeniem.
  • Chcesz, aby Twoja praca miała duży wpływ na tych, którym możesz pomóc.
  • Chcesz osiągać sukcesy, pracując w zgranym i zaangażowanym zespole.
  • Chcesz się ciągle rozwijać i doskonalić.

Dołącz do Nas !!!

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (na życzenie możliwość innej umowy)
  • Wynagrodzenie (2500 - 4000brutto)
  • Comiesięczną premię uznaniową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.(płatny urlop szkoleniowy)
  • Dodatki za podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Dodatek do wynajmowanego mieszkania
  • Dodatek na dojazd do pracy
  • Pracę w zgranym młodym zespole