Przejdź do treści

Praca: Frezer manualny

Ogłoszenie numer: 5812008, z dnia 2021-11-11

PPHU POM Sp. z o.o.

Nasza firma współpracuje z niemieckimi firmami z branży przemysłu spożywczego, wykonując na ich zlecenie części zamienne, maszyny i podzespoły.

Frezer manualny

Miejsce pracy: dolnośląskie / Trzebnica

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek
  • dobór odpowiednich narzędzi i materiałów
  • produkcja detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • kontrola jakościowa produkowanego detalu

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku frezer
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3500-5000 zł brutto + premia
  • na początek zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy