Przejdź do treści

Praca: Frontend (React) Developer

Frontend (React) Developer
Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Praca dla jednej z większych Szwedzkich firm świadczących usługi tworzenia oprogramowania
  • Praca nad rozwojem projektu muzycznego
  • Odpowiedzialność za projektowanie i wdrażanie części frontendowej
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Doświadczenie w technologiach: AngularJS, JavaScript (ES2017), GIT, React, RWD, Webpack, Tests
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole projektowym
  • Formę zatrudnienia w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawy projekt dla branży muzycznej/social media
  • Pracę w małym, zintegrowanym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/frontend-react-developer_2019334.html

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.