Przejdź do treści

Praca: Fryzjer damski

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Fryzjer damski
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/18/11722
OBOWIĄZKI:

Wykonuje zabiegi fryzjerskie takie jak: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja włosów, układanie i utrwalanie fryzur; doradza klientkom w zakresie doboru koloru, pielęgnacji włosów i typu fryzury. Około 100 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 9:00-20:00. Miejsce wykonywania pracy: dojazd do klienta (Wrocław i okolice), pracodawca pokrywa koszty dojazdu. Proponowany okres wykonywania pracy: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer damski (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Kurs fryzjer stylista - kolorysta z zabiegiem keratynowego prostowania włosów
Uprawnienia: kurs fryzjerski

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy: 6 miesięcy jako fryzjer, ukończenie kursu fryzjerskiego - fryzjer stylista - kolorysta z zabiegiem keratynowego prostowania włosów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu