Przejdź do treści

Praca: Fryzjer męski - barber

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Fryzjer męski - barber
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1825
OBOWIĄZKI:

Golenie brody, strzyżenie i modelowanie włosów, doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/uczesania, a także pielęgnacji. Około 110 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 10-20. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer męski (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe, staż pracy: doświadczenie min. 3 miesiące na podobnym stanowisku, umiejętność - strzyżenie męskie, znajomość technik kolorystki i farbowania, umiejętności pozwalające pracować różnymi technikami, znajomość metod strzyżenia, a także zakres podstawowych technik podkreślających indywidualność stylu, dokładność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć i gotowość do intensywnej pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu