Przejdź do treści

Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/19/0697
OBOWIĄZKI:
Mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych; doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji; strzyżenie i modelowanie włosów; koloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacja; przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami; tworzenie fryzur okolicznościowych; przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych; dbałość o czystość w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
Uprawnienia: Kontakty z innymi ludźmi

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku fryzjer ; doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku fryzjer

Miejsce pracy:

Bielawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie