Przejdź do treści

Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Główny księgowy
Miejsce pracy: Szklarska Poręba
Numer: StPr/21/0877
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw związanych z działalnością finansową ośrodka, prowadzenie ksiąg finansowych, sprawdzanie planu finansowego i sprawozdzań z jego wykonań, sporządzanie bilansu, prowadzenie sprawozdawczości budżetowej oraz podatkowej, nadzorowanie i realizacja umów cywilno-prawnych, opracowywanie projektów, przepisów wew. z zakresu rachunkowosći, przygotowanie i prowadzenie postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: Ekonomiczne
Uprawnienia: min.3 lata pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia: znajomość programu płacowo - kadrowego "Optima"

Miejsce pracy:

Szklarska Poręba

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze