Przejdź do treści

Praca: Handlowiec na rynki eksportowe

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Handlowiec na rynki eksportowe
Miejsce pracy: Świebodzice

Zakres obowiązków:

  • utrzymywaniem długofalowych, pozytywnych relacji z klientami zagranicznymi
  • konfigurowaniem ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w targach i wystawach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu oraz współpracy z firmami na rynkach międzynarodowych
  • gotowość do podróży zagranicznych, posiadanie prawa jazdy kat. B
  • proaktywna postawa w relacji z klientami
  • dynamika w działaniu oraz postawa zorientowana na osiągnięcie celu
  • kompetencje negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy