Przejdź do treści

Praca: Host / Promotor

Host / Promotor
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku HOST/PROMOTOR. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m. in. oprowadzanie po wystawie oraz prezentowanie eksponatów i sprzętu.

Firma otwiera we Wrocławiu na 3 tygodnie fotograficzny plac zabaw. w związku z tym poszukiwani są pasjonaci fotografii, którzy pokażą zwiedzającym jak obsługiwać sprzęt i jakie są jego możliwości. Poszukujemy bardzo dużo pracowników, w związku z czym zapraszamy do przekazywania informacji potencjalnym zainteresowanym.

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność interpersonalne
  • chęci do pracy
Mile widziane będzie również:
  • zainteresowanie fotografią i nowymi technologiami
  • doświadczenie w promocji sprzętów na targach i wystawach
  • status ucznia/studenta
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie
  • pensję na poziomie 16zł/h netto (na rękę!)
  • godzinną przerwę podczas całego dnia pracy
  • strój pracowniczy (koszulki)