Przejdź do treści

Praca: In/ informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
In/ informatyk
Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój
Numer: StPr/21/1720
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury informatycznej w Spółce, zarządzanie siecią komputerową, infrastrukturą serwerową, alarmową i telefoniczną oraz za instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania komputerowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: informatyka
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku: doświadczenie w instalacji i administracji MS Windows XP/7/10 Pro oraz MS Offic, doświadczenie w instalacji i administracji MS Windows Server 2008/2012, Active Directory, Oracle, MS SQL, Linux, umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi, znajomość architektury TCP/IP, umiejętność podstawowych napraw sprzętu komputerowego i peryferyjnego. Znajomość języka html, php, umiejętność zarządzania monitoringiem kamerowym, kontrolą dostępu i siecią telewizji kablowej.

Miejsce pracy:

Szczawno-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu