Przejdź do treści

Praca: Informatyk / Helpdesk

Oferta nieaktualna

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX, CRM, NAV, Azure i inne).

Informatyk / Helpdesk
Miejsce pracy: Lubin
Nr ref.: 10042018ak123

Międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Lubinie, obecna w krajach Europy środkowo-wschodniej poszukuje kandydata na stanowisko Informatyka/ HelpDesk.

Obowiązki:
  • nadzór nad komputerami i urządzeniami biurowymi,
  • rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników,
  • wdrażanie korporacyjnych standardów IT.
Oczekiwania:
  • doskonała znajomość systemów operacyjnych: Windows XP, Windows 7, Windows8,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne lub pokrewne),
  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • umiejętności komunikacji.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • program sportowy Multisport,
  • kursy i szkolenia,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.