Przejdź do treści

Praca: Inspektor

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 25864

Warunki pracy

- praca kancelaryjno-biurowa
- praca przy sztucznym i naturalnym oświetleniu
- narzędzia pracy: komputer-praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, telefon, fax
- ograniczona możliwość poruszania się w miejscu realizacji codziennych zadań służbowych – budynek dwukondygnacyjny – brak windy
- brak toalet przystosowanych dla osób niepełnosprawnych w miejscu wykonywania codziennych zadań służbowych

Zakres zadań

  • prowadzenie głównej ewidencji materiałów pędnych i smarów(mpis) komórek i jednostek garnizonu dolnośląskiej Policji, w celu rozliczania i uzyskania bieżącej informacji dotyczącej obrotów i stanów mpis oraz w celach planistyczno-analityczno-sprawozdawczych
  • prowadzenie ewidencji magazynowej materiałów pędnych i smarów w wymiarze ilościowo-wartościowym magazynu resortowej stacji paliw Policji dolnośląskiej, polegającej na prowadzeniu ewidencji (książki ewidencyjne, rejestry) oraz ewidencji elektronicznej (SWOP)
  • wprowadzanie i analiza danych z książek kontroli pracy pojazdów służbowych do systemu komuterowego w celu uzyskania bieżącej informacji w zakresie przebiegów kilometrów i zużycia materiałów pędnych i smarów przez samochody służbowe użytkowane w komórkach organizacyjnych KWP we Wrocławiu
  • prowadzenie zaangażowania umów dotyczących zakupu materiałów pędnych i smarów w celu bieżącej analizy prawidłowości wykorzystania oraz przekazywania informacji do Wydziału Finansów KWP we Wrocławiu
  • rozliczanie realizacji umowy w części dotyczącej jednostek garnizonu dolnośląskiej Policji na dostawy paliw do pojazdów służbowych w systemie bezgotówkowych kart paliwowych
  • sprawdzanie i opisywanie pod względem merytorycznym faktur dotyczących wydatków wykonanych ze środków finansowych w rozdziałach 75401 CBŚ, 75402 BSW, 75404 KWP, 75405 KMP/KPP dla jednostek garnizonu dolnośląskiej Policji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego pracy administracyjno-biurowej
  • znajomość gospodarki materiałowej
  • obsługa komputera oraz edytorów tekstu i arkusza kalkulacyjnego typu „Word” „Excel”
  • umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia i wnioskowania
  • komunikatywność
  • samodyscyplina
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok w obszarze gospodarki magazynowej
  • dostęp do informacji niejawnych
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inspektor_1959387.html