Przejdź do treści

Praca: Inspektor

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kłodzku z/s w Bystrzycy Kłodzkiej
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Bystrzyca Kłodzka
Ogłoszenie o naborze Nr 67984

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu,
- obsługa komputera i urządzeń biurowych,
- prowadzenie samochodów służbowych,
- wyjazdy służbowe,
- stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym, na parterze z dostępem do światła dziennego,
- budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • pomoc w prowadzeniu spraw wynikających z nawiązania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy, w tym związanych z naborem kandydatów do korpusu służby cywilnej,
  • naliczanie wynagrodzeń osobowych i bezosobowych, sporządzanie listy płac pracowników na umowę zlecenie i o dzieło oraz rozliczanie innych świadczeń pracowników,
  • prowadzenie spraw i dokumentacji związanych z BHP i badaniami okresowymi pracowników,
  • sporządzanie sprawozdań do Głównego Urzędu statystycznego, ZUS, Urzędu Skarbowego z zakresu spraw prowadzonych przez zespół,
  • sporządzanie i wydawanie upoważnień dla pracowników oraz lekarzy weterynarii i innych osób wyznaczonych niebędących pracownikami Inspekcji Weterynaryjnej związanych z wyznaczeniem lekarzy weterynarii i innych osób niebędących pracownikami Inspekcji Weterynaryjnej w zakresie określonym w odrębnych przepisach wraz z prowadzeniem rejestru upoważnień i bieżącej aktualizacji,
  • prowadzenie obsługi finansowej Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz sporządzanie projektów planów wydatków i preliminarzy, gospodarowanie przyznanymi środkami, a także obsługa pracy komisji socjalnej,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • obsługa programu kadrowego
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.