Przejdź do treści

Praca: Instalator fotowoltaiki

Firma działająca w branży przemysłowej (prace spawalniczo - monterskie oraz prace budowlane)

Instalator fotowoltaiki
woj. dolnośląskie

Poszukujemy instalatorów lub brygady do montażu paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich w Niemczech

Opis stanowiska pracy:
  • montaż paneli fotowoltaicznych
  • przygotowanie instalacji elektrycznej do paneli
Wymagania:
  • doświadczenie przy fotowoltaice
  • uprawnienie SEP
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę
  • Zwrot kosztów dojazdu na kontrakt.
  • Bezpłatny transport do pracy samochodami służbowymi
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.