Przejdź do treści

Praca: Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń

Firma o ogólnopolskim zasięgu, Lider na rynku instalacji systemów zabezpieczeń poszukuje pracowników na stanowisko Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV na terenie Wrocławia i okolic.

Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 3500 do 6000 zł netto
  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę (szkoleniowca naszej Firmy)
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy poprzez transparentne szczeble kariery
  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji
  • Profesjonalne elektronarzędzia
  • Twój własny zestaw narzędzi