Przejdź do treści

Praca: Integracyjny inżynier systemowy

Ogłoszenie numer: 2146620, z dnia 2018-11-13

Od ponad 29 lat RÜBSAM oferuje  zorientowaną na wartość obsługę personalną. Zaangażowanym pracownikom proponujemy nie tylko pracę, ale i prawdziwe wyzwania.

Integracyjny inżynier systemowy

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów integracyjnych
  • Analiza danych wynikowych
  • Wstępna ocena błędów
  • Koordynacja z organem projektowania w celu rozwiązywania problemów

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe ze specjalizacją z fizyki, matematyki lub informatyki
  • Dobra znajomość technologii sieciowej, Matlab i Unix
  • Dobra znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa (język firmy)
  • Wysoka motywacja, praca zespołowa i niezależne i ustrukturyzowane metody pracy

Oferujemy

  • Pracę na terenie Niemiec
  • Długoterminowe projekty w innowacyjnym środowisku z możliwością przejęcia
  • Stałą umowa o pracę
  • Płatności pozataryfowe i wakacyjne, a także płatne nadgodziny
  • Dalszą edukację związaną z projektem
  • Pełną opiekę i wsparcie koordynatora