Przejdź do treści

Praca: Inżynier budowlany (k/m)

Firma Saller jest dobrze prosperującym, kierowanym przez właścicieli przedsiębiorstwem z branży nieruchomości handlowych, koncentrującym swoją działalność na realizacji projektów/wynajmie, udzielaniu zleceń na budowę, kontroli i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu własnymi centrami i parkami handlowymi. Razem z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców handlowych i pracowników oraz zostaliśmy odznaczeni jako Top Company. Jesteśmy przedsiębiorstwem bez rozbudowanej hierarchii, charakteryzującym się szybkimi procesami decyzyjnymi i kooperacyjnym stylem kierowania. Grupa Saller wyróżnia się ciągłym rozwojem firmy i profesjonalizmem.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Inżynier budowlany (k/m)
Miejsce pracy: Wrocław
Twoje zadania:
  • Sporządzanie przedmiaru robót
  • Przygotowywanie i kontrola kosztorysów oraz zarządzanie projektami (nadzór nad terminami, kosztami i jakością)
  • Negocjowanie umów oraz zlecanie realizacji
  • Organizacja dokumentacji technicznej, tworzenie koncepcji
  • Nadzór nad planem wykonawczym budowy przy ścisłej współpracy z zespołem projektowym
  • Praca w biurze, wizyty na budowie raz lub dwa razy w tygodniu, cotygodniowe posiedzenie działu
  • Uzgodnienia z najemcami i urzędami
  • Kontrola faktur
  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących zrealizowanych inwestycji
  • Ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa lub równorzędne
  • 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy/ projektu
  • Dobra znajomość z zakresu konstrukcji budowlanych i przebudowy istniejących obiektów
  • Dobra znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolności negocjacyjne i asertywność
  • Zaangażowanie
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Outlook
  • Gotowość do odbywania kilkudniowych wyjazdów służbowych (na budowy i na spotkania w centrali w Niemczech)
  • Prawo jazdy
Co oferujemy:
  • wdrożenie do pracy przez okres ok. 3 miesiące i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe