Przejdź do treści

Praca: Inżynier budowy branża sanitarna

Ogłoszenie numer: 8941774, z dnia 2024-04-18

MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O.

Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje HVAC, wodno-kanalizacyjne, gazowe, przeciwpożarowe oraz technologiczne.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier budowy branża sanitarna

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie wykonawstwa instalacji grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na budowach,
  • kierowanie i nadzorowanie pracy podwykonawców robót sanitarnych
  • koordynowanie dostaw materiałów
  • współpraca z kierownikiem robót sanitarnych
  • bieżące rozwiązywanie problemów realizacyjnych na budowach
  • kontakt z kierownictwem budowy

Wymagania

  • kreatywność i chęć do pracy
  • zainteresowanie branżą instalacji sanitarnych
  • znajomość środowiska MS Office
  • znajomość programów do kosztorysowania
  • znajomość programów do projektowania
  • wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Środowiska) lub w trakcie studiów
  • umiejętność współpracy w zespole realizującym projekt, komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazna atmosfera
  • ubezpieczenie na życie
  • mozliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędny pakiet narzędzi pracy

Inżynier budowy (instalacje teletechniczne oraz elektryczne)

Zadania: Opracowywanie planów realizacji inwestycji, tworzenie niezbędnej dokumentacji oraz bieżących raportów Uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i...

Inżynier Budownictwa / Specjalista ds. zarządzania projektami

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Koordynację zespołów realizujących projekty inwestycyjne w celu wyegzekwowania właściwej jakości wykonywanych robót Przygotowywanie oraz prowadzenie wizyt i audytów ze strony Inwestora...

Inżynier Budowy (Konstrukcyjno-Budowlany)

Obowiązki: bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad prowadzonymi robotami prowadzenie kontroli robót podwykonawców, brygad roboczych robót budowlanych i ich przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi sporządzanie przedmiarów, obmiarów i...