Przejdź do treści

Praca: Inżynier Budowy (m/k)

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Inżynier Budowy (m/k)

Zadania

  • przygotowanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • opracowanie raportów z postępu  prac budowy i raportowanie do przełożonego
  • przygotowanie  zamówień  na materiały, sprzęt i usługi
  • koordynacja prac podwykonawców, brygad roboczych i  branżowych
  • kosztorysowanie w programie iTwo
  • obsługa bieżąca potrzeb  budowy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalizacja budownictwo drogowe)
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym Excel), AutoCad, mile widziane MS Project iTwo
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności  organizacyjne

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".