Przejdź do treści

Praca: Inżynier Budowy w branży energetycznej

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działającychw sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Budowy w branży energetycznej
Miejsce pracy: cała Polska
Opis stanowiska
  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;
  • Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych;
  • Załatwianie formalności związanych z dopuszczeniem brygad wykonawczych do pracy.
Wymagania
  • Ukończone studia wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, MS Project, AutoCad, programów kosztorysowych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.