Przejdź do treści

Praca: Inżynier Budowy

GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Bogatynia

ZAKRES ZADAŃ:
  • nadzór nad odcinkami robót na wyznaczonym projekcie,
  • rozliczanie podwykonawców,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe - techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, AutoCad,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • gotowość do pracy w delegacji na projektach realizowanych na terenie całej Polski,
  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz pakiet socjalny.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-budowy_2041158.html