Przejdź do treści

Praca: Inzynier Budowy

Ogłoszenie numer: 2285495, z dnia 2019-02-27

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Inzynier Budowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Nowa Ruda

Opis stanowiska

  • stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych
  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac
  • rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców
  • organizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji
  • nadzór nad wykonywaniem prac związanych z montażem stolarki okiennej
  • prowadzenie uzgodnień podwykonawcami i przedstawicielami nadzoru
  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności Inżynier budownictwa
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, samodzielność
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełne wyposażenie techniczne związane ze stanowiskiem
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na oferowanym stanowisku