Przejdź do treści

Praca: Inżynier ds Jakości Dostawców

Inżynier ds Jakości Dostawców
Wrocław 34150/001_1559822557

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Inżynier ds. jakości dostawców będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie audytów u dostawców i ich kwalifikacje. Dodatkowo w zakresie odpowiedzialności znajdować się będzie nadzór nad procesem audytów wewnętrznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za wspieranie i rozwój procesów jakościowych w organizacji.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to producent nowoczesnych wyrobów dla branży automotive, pracuje z klientami OEM

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie audytów kwalifikacji oraz rozwoju dostawców
  • Monitorowanie jakości dostawców
  • Zarządzanie zgłoszeniami o niezgodnościach
  • Zarządzanie zmianami w podręczniku dostawców
  • Utrzymywanie, ciągłe doskonalenie procesu audytów wewnętrznych
  • Wspieranie procesów jakościowych wewnątrz organizacji

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, inne języki będą dodatkową zaletą
  • Znajomość narzędzi i systemów jakości (APQP, Problem Solving, ISO9001, VDA 6.3, VDA 6.5)
  • Gotowość do podróży w kraju i za granicą
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, duża samodzielność w działaniu
  • Proaktywna postawa
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Pozytywną atmosferę pracy
jakosc dostawcow , automotive, jakosc
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców