Przejdź do treści

Praca: Inżynier ds. Jakości

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Jakości
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Nr ref.: 8553/RIA
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe,
  • preferowane doświadczanie w obsłudze procesu reklamacji i audytów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość narzędzi i metod jakościowych (FMEA, Ishikawa, 5 Why, 8D),
  • znajomość wymagań systemu jakości na bazie ISO 9001,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, duża motywacja do pracy oraz zdolność analitycznego myślenia.
Obowiązki:
  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji dotyczącej zarządzają jakością,
  • kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych od Klientów i reklamacji wewnętrznych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych Systemu Jakości,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych, kontrola ich skuteczności, realizacja zaleceń po audytach,
  • analiza zdarzeń jakościowych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • współpraca z innymi działami i jednostkami przedsiębiorstwa,
  • analiza i ocena danych jakościowych,
  • tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji,
  • szkolenie pracowników w obszarze zapewnienia jakości,
  • terminowe raportowanie wskaźników jakościowych według ustaleń i przyjętych reguł korporacyjnych.
Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole nad ciekawymi zadaniami,
  • szeroki zakres benefitów np. naukę języków obcych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/inzynier-ds-jakosci_1874403.html

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.