Przejdź do treści

Praca: Inżynier ds. projektów inwestycyjnych

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Inżynier ds. projektów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie założeń projektowych oraz nadzór nad przygotowaniem specyfikacji technicznej,
  • przygotowywanie i kontrola budżetu prowadzonych projektów,
  • prognozowanie kwartalnych wydatków w ramach zarządzanych projektów,
  • negocjowanie technicznych aspektów umów z dostawcami,
  • zakup maszyn, urządzeń i usług,
  • koordynowanie prac podwykonwaców oraz dostawców maszyn i urządzeń,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego na kierunkach: Mechanika, Automatyka, Inżynieria chemiczna i procesowa lub kierunki pokrewne,
  • wyobraźni technicznej oraz kreatywności,
  • umiejętności pracy w multidyscyplinarnym zespole,
  • samodzielności w działaniu i zdolności w podejmowaniu decyzji,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację,
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach inżynierskich, związanych z prowadzeniem projektów inwestycyjnych, modernizacjami lub przenoszeniem maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • mile widziane doświadczenie w przemysłowych zakładach produkcyjnych.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty MultiSport.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-ds-projektow-inwestycyjnych_2098176.html Aplikuj »
Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, prowadzonej przez firmę Comatec Poland Sp. z o.o. od 26 maja 2018 r.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"