Przejdź do treści

Praca: Inżynier ds. Rozwoju - Symulacja systemu

Ogłoszenie numer: 2146638, z dnia 2018-11-13

Od ponad 29 lat RÜBSAM oferuje zorientowaną na wartość obsługę personalną. Zaangażowanym pracownikom proponujemy nie tylko pracę, ale i prawdziwe wyzwania.

Inżynier ds. Rozwoju - Symulacja systemu

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Opracowanie narzędzi analitycznych
  • Projektowanie, specyfikacja i rozwój algorytmów symulacji systemów
  • Tworzenie planów testowych
  • Udział w testach i procesach zatwierdzania symulacji

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe ze specjalizacją w elektrotechnice, inżynierii mechanicznej, inżynierii lotniczej i informatyce
  • Doświadczenie w symulacji, analizie i projektowaniu
  • Umiejętność bezpiecznej obsługi symulacji w czasie rzeczywistym
  • Rozległa znajomość programowania w języku C ++ i doświadczenie z Matlab
  • Dobra znajomość języka angielskiego - obowiązkowa (język firmy)
  • Wysoka motywacja, umiejętność pracy w zespole oraz niezależne i ustrukturyzowane metody pracy

Oferujemy

  • Pracę na terenie Niemiec
  • Długoterminowe projekty w innowacyjnym środowisku z możliwością przejęcia
  • Stałą umowa o pracę
  • Płatności pozataryfowe i wakacyjne, a także płatne nadgodziny
  • Dalszą edukację związaną z projektem
  • Pełną opiekę i wsparcie koordynatora