Przejdź do treści

Praca: Inżynier - Operator Procesu Ekstruzji

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Inżynier - Operator Procesu Ekstruzji
Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • uruchamianie procesu oraz stały nadzór nad przebiegiem procesu produkcji, poprzez kontrolę parametrów na poszczególnych etapach oraz w uzasadnionych przypadkach wprowadzanie korekt
  • przygotowywanie i modyfikacje procesu oraz jego dokumentacji celem optymalizacji wydajności produkcji
  • opracowywanie i wdrażanie nowych technologii, w tym technologii kontrolnych w procesie produkcyjnym
  • nadzór produkcji nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta i specyfikacji
  • udział w audytach certyfikujących oraz audytach naszych klientów
  • dbałość o właściwy stan techniczny i prawidłową eksploatację urządzeń produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (chemiczne lub mechaniczne będzie atutem)
  • mile widziane doświadczenie w procesach ekstruzji lub technologii produkcji
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia w ramach ZFŚS
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy